Sneak Peek Little Creative Factory Autumn Winter 15/16

W nadchodzącym sezonie zagości w naszym sklepie kilka nowych marek. Jedną z nich jest hiszpańska – Little Creative Factory (dostępna już na naszej stronie). Filozofia, którą kieruje się przy projektowaniu i tworzeniu ubrań to „Less is more”.
Jesienno-zimowa kolekcja to proste kroje oraz znakomite, wytrzymałe materiały. Ubrania uszyte są głównie z grubego lnu, do tego futrzane dodatki, które dadzą ciepło podczas zabaw w nadchodzące chłodne dni. Odcinane sukienki i płaszcze, warstwowe spódnice czy puszyste okrycia wierzchnie – to tylko niektóre pozycje z kolekcji „The Dream House”. Wśród akcesoriów znajdziemy kominy z ciekawym printem, czapki – pilotki wyściełane futerkiem czy kapelusze z ozdobną wstążką.
Przy prostych fasonach smaku i charakteru nadają najdrobniejsze szczegóły – delikatnie postrzępione zakończenia; podszewki w innych,kontrastowych kolorach; ciemne zatrzaski. Kolekcja bazuje na czterech kolorach odzwierciedlających jesienno-zimową aurę. Biel i czerń przywodzi na myśl mroźne dni i noce; szarości – jesienne obłoki, a do tego rozgrzewający musztardowy.

_MG_0614_RGB

_MG_1977-2_RGB

_MG_0493_RGB

_MG_1371_RGB

_MG_0461_RGB

 

Zapraszamy na naszą stronę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.