„No more boring art” by Wolf & Rita AW17

"No more boring art" by Wolf & Rita AW17

«Sztuka jest odbiciem wszystkiego co dzieje się na świecie, ale może także zmieniać nasze spojrzenie na świat. Żyjemy w szybko zmieniających się i pełnych trosk czasach, więc niewinność, nadzieja i marzenia to skarby, które należy czcić i chronić. W dorastaniu i  jednoczesnej próbie zachowania niewinności dzieciństwa tkwi magia. Celebrujmy bycie młodymi i żądnymi przygód. Aby celebrować sztukę należy celebrować życie.»

Jesienno – zimowa kolekcja „No More Boring Art” od Wolf & Rita, która jest dostępna w naszym sklepie Miss Lemonade czerpie z prac takich artystów jak John Baldessari, Eduardo Matos i Shōji Ueda. Wieloletni wielbiciele sztuki Baldessari’ego połączyli fotografię archiwalną z kropkami i plamami farby z subtelnymi rzeźbami Matosa, aby stworzyć śmiałe, radosne i kolorowe wzory tej kolekcji. Równie inspirująca była twórczość fotograficzna Shōji Ueda, w swej cichej i pełnej wdzięku pamięci o młodości i wspaniałej celebracji piękna małych rzeczy.


Wolf & Rita to pochodząca z Portugalii marka, w której asortymencie można znaleźć piękne, poetyczne i luksusowe produkty. Twórcy marki posiadają ponad 30-letnie doświadczenie w szyciu koszul, tak więc Wolf & Rita kultywuje wiedzę i inspirację z przeszłości, aby stworzyć nowoczesne ubrania do codziennego użytku. Ich tkaniny i ozdoby są najwyższej jakości. Marka ta znana jest z żywej, soczystej kolorystyki, zabawnych printów. Każda kolekcja opowiada inną historię.

"No more boring art" by Wolf & Rita AW17

"No more boring art" by Wolf & Rita AW17

"No more boring art" by Wolf & Rita AW17

"No more boring art" by Wolf & Rita AW17

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.