Najnowsze trendy w ekskluzywnej modzie dla dzieci na sezon jesień – zima. Relacja z Playtime Paris.

15 edycja międzynarodowych targów mody dziecięcej w Paryżu osiągnęła rekordowy poziom w stosunku do roku ubiegłego.

Tegoroczny Playtime Paris to pond 400 wystawców  i fantastyczna możliwość odkrycia dotąd nieznanych, pięknych marek.

Kolekcje na sezon jesień – zima przywoływały różnokolorową paletę barw i wzorów. Jesteśmy przekonani, że zima w przyszłym roku nie będzie smutna i ponura. Playtime Paris to wiele pięknych projektów i jeszcze więcej ciekawych kolekcji. Nie sposób wymienić wszystkich dlatego chcielibyśmy skupić się na tych kilku, które na nas wywarły największe wrażenie.

Jedną z nich bez wątpienia jest Louis Louise – niesamowita soczystość barw i szeroka paleta wzorów powoduje, że zdecydowanie widzielibyśmy tę markę w Miss Lemonade. Już niedługo będziecie mieli okazję przekonać się sami gdyż kolekcja SS14 zagości w sklepie.

Noe & Zoe, to młoda marka na rynku ekskluzywnej odzieży dziecięcej. Niesamowita słodycz i delikatność kolekcji przejawia się w ciepłych, neonowych kolorach. Żywe barwy i nietuzinkowe wzornictwo trafia w serca najmłodszych. Kolekcja SS14 również dostępna będzie w Miss Lemonade.

Morley, to belgijska marka, która została założona w 2010 roku przez Loosveldt Aniek. Bardzo dziewczęce i romantyczne sukienki i spódniczki, delikatne i miękkie swetry a także przeurocze printy. Coś co dodaje magii i uroku dziewczęcego świata.

Jedna z kolejnych marek obok której nie przeszliśmy obojętnie to marka, która kryje się pod zabawnym szyldem „How To Kiss A Frog”. Delikatne kroje, wyrazistość formy, najlepsze tkaniny oraz połączenie z prostotą i elegancją szwedzkiego stylu tak w kilku słowach możemy opisać tę fantastyczną kolekcję.

Bebe&Tess, tej marki nie może zabraknąć na naszej długiej liście kolekcji, które przywitamy w sezonie wiosna-lato. Projekty ubrań, niesamowite tkaniny i szycie sprawia, że zakochują się w niej nawet najbardziej wymagający Klienci.

Soft Gallery i Bobo Choses to marki, których nie trzeba już przedstawiać. Najnowsza kolekcja Soft Gallery – zwana Nostalgią dostępna jest już w sklepie. Bobo Choses w pełnym asortymencie pojawi się w kolekcji AW14. Mamy nadzieję, że kolekcja SS14 również w jakimś stopniu pojawi się w Miss Lemonade.

Louise Misha, najbardziej wyróżniająca się marka podczas tegorocznych targów. Z sezonu na sezon kolekcje projektantek Aurelie&Marie stają się coraz ciekawsze.

Więcej sekretów nie zdradzimy ale jeżeli jesteście ciekawi najnowszych kolekcji zapraszamy do subskrybowania naszego newslettera. Można nas również podglądać na naszym Facebookowym profilu jak również na Instagramie. O wszystkich premierach będziemy informować na bieżąco.

Więcej na Miss Lemonade

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.