Milapinou w Polsce!

Nasza historia / Nasz świat

Dawno, dawno temu, w rogu kołyski usiadł miękki i bardzo delikatny króliczek obserwując magiczną więź łączącą niemowlę z jego mamą. Malutki króliczek podziwiał intymność łączącą tych dwoje i od razu zaczął marzyć jak pięknie byłoby jeśli ta intymność mogłaby zostać pokazana w kolekcjach dziecięcych.

Początek tej pięknej historii ma miejsce w Paryżu w 2011 roku, wtedy też w odniesieniu do chińskiego kalendarza jest rok królika. W tym również roku, projektantka Dallana Bayarri, rodzi córeczkę Milę. Mila, to w skrócie po hiszpańsku Milagro a z języka angielskiego cud. Natomiast pinou z francuskiego oznacza malutki króliczek.

Dallana Bayarri, po ukończeniu Atelier Chardon Savard w Paryżu w 2008 roku, a następnie współpracy z takimi projektantami jak Karl Lagerfeld, Lovemilla, Shyde i CdeC postanawia stworzyć własną markę ubrań.

Kwintesencja marki to czyste, delikatne, oryginalne i niezwykle romantyczne projekty, które są również bardzo funkcjonalne. Materiały z których tworzone są ekskluzywne kolekcje to tkaniny z włókien naturalnych i organicznych. Szczególną uwagę, należy zwrócić na francuski styl wykończenia, którym Dallana poświęca bardzo dużo uwagi. Koronki, falbanki, dzwoneczki i maleńkie guziczki to tylko przykłady detali, które są w kolekcjach marki Milapinou.

Mieszanka stylu vintage z duchem hipisowskim w połączeniu z francuskim romantyzmem i Woodstockiem to właśnie MILAPINOU.

Zdecydowanie jest coś magicznego w odkrywaniu świata razem z marką Milapinou.

Oryginalny tekst

Wybrane artykuły z kolekcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.