Magia dziecięcego świata – LUCKYBOYSUNDAY w Misslemonade.pl

 

LUCKYBOYSUNDAY to marka, która do swoich kolekcji wykorzystuje wyłącznie nowoczesne luksusowe dzianiny. Inspiracją do powstawania tych wyjątkowych, oryginalnych akcesoriów dla dzieci był podziw dla niezwykłej i nieokiełznanej fantazji Najmłodszych. Ekskluzywne zabawki jak również oryginalne i delikatne akcesoria wyposażenia dziecięcego pokoju są autorstwa duńskich projektantek – Camilla Koerschen i Camilla Ebdrup.

” Usiadłyśmy na ławce nad jeziorem w Kopenhadze i postanowiłyśmy stworzyć najlepszą ekskluzywną markę dla dzieci o jakiej mogłybyśmy tylko zamarzyć” – tak projektantki wspominają spontaniczną decyzję o założeniu firmy w 2007 roku.

Ich praca lawiruje pomiędzy magicznym i niezwykłym światem dzieci a światem dorosłych. Na co dzień przenoszą poetycką duszę i artystyczną wrażliwość na swoje projekty którymi możemy się cieszyć zasiadając wygodnie w salonie czy w pokoju naszego dziecka. Niewątpliwie te dwie urocze projektantki tworzą rzeczy, które same uwielbiają i absolutnie wszyscy możemy potwierdzić to uwielbienie do tej cudownej marki LUCKYBOYSUNDAY.

Wszystkie akcesoria LUCKYBOYSUNDAY produkowane są w Boliwii, przy użyciu tylko najwyższej klasy wełny, zwanej alpaką. Wełna  alpaka, to lekka, błyszcząca tkanina pozyskiwana z wełny peruwiańskich lam – jest niezwykle cenna i miękka, nie rzadko porównywana do kaszmiru czy jedwabiu.

Kolekcja lalek i akcesoriów LUCKYBOYSUNDAY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.