Louise Misha Winter AW13

Louise Misha jest stosunkowo młodą francuską marką, która została stworzona w 2012 roku w Paryżu przez dwie przyjaciółki Aurelie Remetter i Marie Pidancet.

Aby związać się z firmą bardziej Przyjaciółki połączyły w nazwie imię babci jednej z projektantek, Louise oraz pseudonim mamy drugiej, Misha.

Połączenie bogatego zawodowego doświadczenia i niezwykłej wrażliwości modowej eksplodowało w podróży po Indiach.

Zainspirowane pasją życia, kolorami przyrody i zapachami Delhi postanowiły stworzyć własną ekskluzywną markę odzieży, biżuterii i oryginalnych akcesoriów dla dziewczynek od 2 do 10 lat. Ich ogromne doświadczenie zawodowe w stylizacji jak również liczne podróże do Chin, Indii, Maroka i Portugalii miały niewątpliwy wpływ na oryginalny styl wyrażony w ekskluzywnych kolekcjach dziecięcych Louise Misha.

Nowa kolekcja AW13 łączy dwa światy, które są im szczególnie bliskie. Dominuje atmosfera bohemy, z przepięknymi jesiennymi kolorami: musztardowym, zielono – niebieskim i grafitowym. Nie brakuje delikatności w postaci, pudrowego różu, romantycznego tiulu, koronki i falbanki, czy niezwykle urokliwych akcesoriów ozdobionych pomponikami.

Wybrane artykuły z zimowej kolekcji Louise Misha 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.