Little Creative Factory – We are the dreamers – AW 17/18

LITTLE CREATIVE FACTORY – WE ARE THE DREAMERS – AW 17/18

Little Creative Factory prezentuje swoja najnowszą kolekcję inspirowaną marzycielami. Opiera się ona na serii cudownych oversizowych strojów. To kolekcja, która wyróżnia się prostotą i elegancją. Promuje maksymę „mniej znaczy więcej” i przywiązuje szczególną uwagę do detali. Każdy z nich to mała sztuka, cenny przedmiot uosabiający piękno naturalnych i szlachetnych materiałów. Kolejny raz sylwetki nowej kolekcji inspirowane są przeszłością, unikatowymi wzorami sukien i fartuchów oraz japońskimi wpływami związanymi z wprowadzaniem nowych wzorów takich jak tuniki i kimona.

Oprócz czerni i odcieni bieli, kolorów silnie związanymi z marką, kolekcja jesień – zima 2018 zawiera w sobie gamę innych barw, które rzucają nowe światło na sposób jej postrzegania. Wśród nich znajdziemy miedź, szary antracyt oraz całą paletę zieleni.

Little Creative Factory w przypadku akcesoriów łączy siły z pochodzącym z Barcelony projektantem butów Vialis, aby zapewnić małym marzycielom produkty charakterystyczne, tradycyjne i najwyższej jakości. Obie marki mówią tym samym językiem prostoty, elegancji i kreatywności.

„Bądź sobą. Zawsze. Używaj swoich skrzydeł, lataj, marz. Postawa robi różnicę”.


 

Najnowsza kolekcja dostępna na www.misslemonade.pl

Shop the collection at www.misslemonade.pl

This post is also available in: enEnglish (angielski)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.