Lalki BlaBlaKids

Ponieważ od dawna jesteśmy wielbicielami oryginalnej amerykańskiej marki blablakids, nie mogło zabraknąć jej w naszym sklepie.

Chociaż większości z Was Blablakids kojarzy się z ultra miękkimi, ekskluzywnumi Przytulankami i zabawkami, to jakiś czas temu marka poszła krok dalej i stworzyła również kolekcję do dziecięcego pokoju.

Oryginalne, fantazyjne wzory, pastelowe kolory i cudownie miękkie w dotyku kołderki, maty i poduszki wprowadzają dzieci w cudowny, senny nastrój. A już za chwilę znajdziecie w Misslemonade urocze, ozdobne poduszki!

Lalki BlaBlaKids stały się już kultowe, a każdy nowy model to gratka dla kolekcjonerów. Niezwykłe przytulanki zachwycają bajkowym wyglądem i barwami, a z każdą kolejną chce się więcej.

My lubimy w tej bajowej marce to, że jest tworzona także z myślą o chłopcach, skazanych do tej pory wyłącznie na misie. Wyjątkowe  Przytulanki BlaBla zachwycają bogactwem wzorów i niczym nieograniczoną wyobraźnią projektantów. Dostojne żaby, roztańczone króliki i psotne liski to nowi towarzysze przygód naszych maluchów!

Kolekcja lalek i poduszek Blabla kids

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.