Lalki BlaBlaKids

Ponieważ od dawna jesteśmy wielbicielami oryginalnej amerykańskiej marki blablakids, nie mogło zabraknąć jej w naszym sklepie.

Chociaż większości z Was Blablakids kojarzy się z ultra miękkimi, ekskluzywnumi Przytulankami i zabawkami, to jakiś czas temu marka poszła krok dalej i stworzyła również kolekcję do dziecięcego pokoju.

Oryginalne, fantazyjne wzory, pastelowe kolory i cudownie miękkie w dotyku kołderki, maty i poduszki wprowadzają dzieci w cudowny, senny nastrój. A już za chwilę znajdziecie w Misslemonade urocze, ozdobne poduszki!

Lalki BlaBlaKids stały się już kultowe, a każdy nowy model to gratka dla kolekcjonerów. Niezwykłe przytulanki zachwycają bajkowym wyglądem i barwami, a z każdą kolejną chce się więcej.

My lubimy w tej bajowej marce to, że jest tworzona także z myślą o chłopcach, skazanych do tej pory wyłącznie na misie. Wyjątkowe  Przytulanki BlaBla zachwycają bogactwem wzorów i niczym nieograniczoną wyobraźnią projektantów. Dostojne żaby, roztańczone króliki i psotne liski to nowi towarzysze przygód naszych maluchów!

Kolekcja lalek i poduszek Blabla kids


possible 2page catalog B KB_Blabla-6.16.12-0542 KB_Blabla-6.16.12-0694 DSC_1638-2202543657-O newlifestyle29 newlifestyle37 stylelife25 KB_blabla-cloth-1.5.13-7585

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.