„Dear World” by BOBO CHOSES AW17

"Dear World" by BOBO CHOSES AW17

«Drogi Świecie, mam nadzieję, że bardzo miło spędzasz czas. Byłem częścią ciebie i ogromnie cię doceniam. Zawierasz w sobie tak wiele pięknych i wspaniałych rzeczy: wysokie drzewa, góry z ich słodkim zapachem kwiatów i błękitne niebo pełne ptaków. Ale morza są tym, co lubię w Tobie najbardziej… »

Nowa kolekcja Bobo Choses jesień-zima 2017/18 „Dear Word”, która jest już dostępna w naszym sklepie Miss Lemonade, inspirowana jest morzem i wszystkimi pięknymi rzeczami, które morze w sobie skrywa. Wzory (nadruki) inspirowane są powierzchnią morza (kraby plażowe, stado ptaków, ostre fale, żaglówki, słynna zabawka Bauspiel od Alma Siedhoff-Buscher), jego mieszkańcami (ławica kolorowych ryb, ośmiornice, rafy koralowe, meduzy) oraz światem żeglugi morskiej: sławnymi kapitanami, nazwami statków i pamięcią morskich  katastrof ekologicznych.

W najnowszej kolekcji na ubraniach znajdziemy żywe kolory i geometryczne kształty. Kształty zostały zainspirowane odzieżą rybaków i opracowane tak, aby pasowały do tkanin. Poliester z recyklingu i bawełna organiczna sprawiają, że kolekcja nie narusza równowagi ekologicznej/ jest przyjazna środowisku.


Marka Bobo Choses powstała w 2008 roku z myślą o stworzeniu marki odzieżowej, która potrafi uchwycić magiczny i wyjątkowy język dzieci. Wygodne ubrania, starannie dobierane kolory, wraz z fantazyjnymi wzorami tworzą wyjątkowe kolekcje Bobo Choses. Każda z nich to fantastyczny świat, indywidualne postacie, za którymi stoi ich własna historia. Dzięki temu każda kolekcja wyjątkowa, niepowtarzalna, zabawna i opowiada historię, czyniąc ubrania niepowtarzalnymi i wyjątkowymi. Najbardziej cenione wartości, a przy tym fundamenty marki to kreatywność, pasja, szczerość i poczucie humoru.

"Dear World" by BOBO CHOSES AW17

"Dear World" by BOBO CHOSES AW17

"Dear World" by BOBO CHOSES AW17

"Dear World" by BOBO CHOSES AW17

"Dear World" by BOBO CHOSES AW17

"Dear World" by BOBO CHOSES AW17

This post is also available in: enEnglish (angielski)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.